Voici les taux de changes de différentes devises pour ce mercredi 12 avril 2023

Pour procurer un dollar américain ce mercredi 12 avril, il vous faut: 153.88 gourdes (Taux référence de la BRH)

Euro: 166.99 gourdes à l’ achat contre 170.59 gourdes à la vente. Les banques achètent le dollar canadien à 113.83 gourdes et le revendent à 116.29 gourdes. peso dominicain: 2.80 gourdes à l’ achat et 2.86 gourdes à la vente.

Source BRH

3 thoughts on “Haïti/Taux de change: Dollar américain, Euro, dollar canadien et peso dominicain pour ce mercredi 12 avril”
  1. Howdy are using WordPress for your blog platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and create my own. Do you require any coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

  2. Özel bir seks için doğru partneri seçmelisiniz. Hanımlarınızın ve arkadaşlarınızın yanında kendinizi kız arkadaşınızla birlikteymiş gibi hissedeceksiniz. Kimseyi eleştirmeden bakar ve okşar. Bayanlar uygun arkadaşınız olacak. Hanımlar, sizi toplumda bir kral gibi hissettirecek görkemli ve ışıltılı bir hanımefendi. Bu Afyon escort bayanlarla romantik bir akşam yemeği ya da içki içmek için dışarı çıkmak, otel odanızda ya da dairelerinde yapacağınız bir masajla öğleden sonranızı doyurucu bir şekilde tamamlayacak. Bu gösterişli bayanlar, ihtiyaçlarınızı, kaprislerinizi karşılamak için her şeyi yapacak ve onunla her anın tadını çıkaracak.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Facebook